Philips Led Spots Davey
Er zijn een hoop woorden die je kunt gebruiken om de Philips Led Spot Davey te beschrijven. Flexibel, stijlvol, minimalistisch, modern, milieuvriendelijk, duurzaam en in veel varianten verkrijgbaar. Al deze woorden zijn van toepassing op deze led spots. Het design valt meteen op. Deze is klassiek, waardoor het bij weinig soorten interieurs zal misstaan. De inbouwdiepte is +_72 mm. In combinatie met de plug & play aansluiting, heb je deze led spot binnen no time gemonteerd.
Middels een dimmer stel je de intensiteit van het licht in, en bovendien kun je deze led spotjes ook kantelen. Qua variatie van het licht is er dus een hoop keuze. Op het gebied van onderhoud heb je weinig omkijken naar deze led spots. Daarnaast is dit een duurzame spot waar je lang plezier van zult hebben. Door het lage vermogen van 3 of 4 watt (afhankelijk van welke variant je kiest), is Davey tevens een groene optie.
Inhoud van de led spot dimbaar Davey:
Deze inbouwspot wordt plug & play geleverd en bestaat uit:
- 1 x Led spot Philips 3 of 4 watt en een lichtkleur naar keuze
- 1 x Kanlux led armatuur wit
- 1 x GU10 fitting voor de directe aansluiting op de 230V
Technische gegevens
| Spanning/Voltage | 220 – 240V |
|---|---|
| Zaagmaat | Ø70MM, 71MM, 72MM, 73MM, 74MM, 75MM, 76MM, 77MM, 78MM, 79MM, 80MM, 81MM, 82MM, 83MM, 84MM, 85MM |
| Diameter | Ø99 mm |
| Hoogte | 72 MM |
| Garantie | 2 Jaar |
| Keurmerken | CE, ROHS & FCC |
| Energie label | F |
| Behuizing materiaal | Aluminium |
| CRI | >80 |
| Lichthoek | 36° |
| Lumen | 230 – 345 LM |
| Bescherming | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Aantal branduren | 15.000 |
| Vermogen in Watt | 3W – 4W |
| Kelvin waarde | 2700K – 3000K – 4000K – 2200K/3000K |
| Licht kleur | Warm Wit – Helder Wit – Dim to Warm |
| Wattage | 3 watt, 4 watt |
| Kleur temperatuur | 2700K ( Extra warm ), 3000K ( Warm wit ), 4000K ( Neutraal wit ), Dimtone |










