Philips spotjes led – Metis – Mat wit
De Philips spotjes led Metis beschikt over alle voordelen van een spot. Het is een uitstekende manier om elke kamer te verlichten zonder ruimte in beslag te nemen en de ronde armatuur in mat wit zorgt voor een subtiele rand die niet veel aandacht trekt op uw plafond. Installeer dit spotje in uw huis en laat nieuw licht schijnen op uw favoriete leeshoek of keukenwerkblad. LED verlichting is de beste keuze voor inbouwverlichting. Het zijn coole, efficiënte lampen die vele jaren meegaan. Bij bestelling van de Led spot Metis ontvang je een volledige set die voorzien is van een Philips LED lamp. Je kunt kiezen uit alle mogelijke kleurtemperaturen om uw gewenste verlichting te selecteren. Ook zijn de LED spotjes Metis dimbaar. Zolang u bij het installeren zorgt dat u ook een led dimmer installeert, heeft u zelf de controle hoe fel u het licht wilt hebben in uw ruimte. De Philips spotjes led hebben een diepte van 70 mm, zodat hij perfect te installeren is voor dunne of schuine plafonds.
Deze led spot wordt plug & play geleverd en bestaat uit:
- 1 x Led spot Philips 3 of 4 watt met een lichtkleur naar keuze
- 1 x Luxe design led armatuur kleur mat wit
- 1 x GU10 fitting voor de directe aansluiting op de 230V
Technische gegevens:
| Spanning/Voltage | 220 – 240V |
|---|---|
| Zaagmaat | Ø80 – 85 mm |
| Diameter | Ø92 mm |
| Hoogte | 70 MM |
| Garantie | 2 Jaar |
| Keurmerken | CE, ROHS & FCC |
| Energie label | F |
| Behuizing materiaal | Aluminium |
| CRI | >80 |
| Lichthoek | 36° |
| Lumen | 230 – 350 LM |
| Bescherming | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Aantal branduren | 15.000 |
| Vermogen in Watt | 3 – 4 W |
| Kelvin waarde | 2700K – 3000K – 4000K – 2200K/3000K |
| Licht kleur | Warm Wit – Helder Wit – Dim to Warm |
| Wattage | 3 watt, 4 watt |
| Kleur temperatuur | 2700K ( Extra warm ), 3000K ( Warm wit ), 4000K ( Neutraal wit ), Dimtone |













