LED spotjes – Eos – Dimbaar – Luxe Design – Geborsteld aluminium
De Led spots Eos maken verlichting wenselijk voor alle kamers in je huis. Ze werken uitstekend boven de gootsteen, onder de kasten, rond het plafond en boven het eiland. Doordat de verlichting dimbaar en kantelbaar is, kun je zelf aanpassen waar je het licht naar toe wilt laten schijnen. Het lampje zit vast in een luxe GU10 armatuur die gemaakt is van geborsteld aluminium.
Multifunctioneel
Doordat de inbouwdiepte van de Eos erg klein zijn hebben ze niet veel diepte nodig. Dit maakt het vervolgens mogelijk om vrijwel overal aan uw plafond te worden geïnstalleerd. De LED lampen worden rechtstreeks op de 230V geplaatst. Omdat led-lampen geen kwik bevatten, vormen ze geen risico voor het milieu of de gezondheid en zijn ze absoluut veilig voor planten. Hierdoor zijn ze ook toepasbaar in de buitenruimtes en hoef je , je geen zorgen te maken over schadelijke stoffen.
Deze inbouwspot wordt plug & play geleverd en bestaat uit:
- 1 x Led spot 5 watt met een lichtkleur naar keuze
- 1 x Luxe design led armatuur kleur geborsteld aluminium
- 1 x GU10 fitting voor de directe aansluiting op de 230V
| Spanning/Voltage | 220 – 240V |
|---|---|
| Zaagmaat | Ø68 – 75 mm |
| Diameter | Ø85 mm |
| Hoogte | 70 MM |
| Garantie | 2 Jaar |
| Keurmerken | CE, ROHS & FCC |
| Energie label | E |
| Behuizing materiaal | Aluminium |
| CRI | >80 |
| Lichthoek | 36° |
| Lumen | 390 LM |
| Bescherming | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Aantal branduren | 15.000 |
| Vermogen in Watt | 5 W |
| Kelvin waarde | 2700K – 4000K – 6000K |
| Licht kleur | Warm Wit – Neutraal – Koud Wit |
| Kleur temperatuur | 2700K ( Extra warm ), 3000K ( Warm wit ), 4000K ( Neutraal wit ), 6000K ( Koud wit ) |











