3-Fase railsystemen verlichting 30 watt (zwart)
3-Fase railverlichting heeft als groot voordeel dat je een gedeelte van het licht kan dimmen. Dat is ideaal als je producten in een etalage wilt belichten. Maar ook als je de aanwezigheid van bepaalde meubels in een huiskamer wilt benadrukken, kun je overwegen 3-Fase railsystemen verlichting aan te schaffen. Veel mensen vinden deze manier van ruimtes belichten esthetisch verantwoord. Niet voor niets zie je 3-Fase railspots in veel winkels in Nederland. Je kunt overwegen deze 3-Fase railspot te kopen als je interesse hebt in deze manier van ruimtes belichten.
De voordelen van Railsystemen verlichting
Je kunt dan profiteren van maar liefst vijf jaar garantie. Mocht er iets kapot zijn, kun je het product dus gewoonweg terugsturen. Het is mogelijk om achteraf met Klarna te betalen. Ook kun je je voordeel doen met onze kopersbescherming. Je kunt dit model railsystemen verlichting dus met een gerust hart aanschaffen. Onze service is onovertroffen.
✅ 85 lumen per watt
✅ IP22
✅ CRI>80
✅ 5 jaar garantie
Technische Specificaties
| Wattage | 30 Watt |
|---|---|
| Lumen Efficiëntie | 95lm/W |
| Lichtopbrengst | 2400 Lumen |
| Lichtkleur | 3000K, 4000K |
| CRI | >80Ra |
| Gradenbundel | 40° |
| Voltage | 220-240V(AC) |
| Hertz | 50/60 Hz |
| IP-Waarde | IP20 |
| IK-Waarde | 03 |
| Energie Label | F |
Afmetingen
| Hoogte (mm) | 210 |
|---|---|
| Doorsnede (mm) | Ø90 |
Driver Specificaties
| Dimbaar | Nee |
|---|---|
| Output Voltage | 62-80V(DC) |
| Output Ampère | 130mA |
| Power Factor | >0.9 |
Garantie bepaling
| Garantie | 5 jaar |
|---|---|
| Levensduur | 50.000 uur |
| Bedrijfstemperatuur | ‘-20°C t/m +40°C |






