Led spotjes – Aurora – Dimbaar – Luxe Design – Mat wit
De led spotjes Aurora zijn een populaire optie voor verlichtingsarmaturen in huizen. Als je eenmaal de beslissing hebt genomen om deze led spotjes te installeren, moet je beslissen wat voor soort stijl je in je nieuwe verlichtingsarmaturen wilt hebben. De Aurora is voorzien van een mat witte afwerking en heeft een inbouwdiepte van 70 mm. Het is dus een perfecte spot voor ieder type plafond. Zodra Aurora correct is geïnstalleerd, wordt het licht gelijkmatig verdeeld en kun je genieten van een mooie verlichte kamer.
Dimbaar
De Led spot is volledig dimbaar. je kunt dus de lichtintensiteit in je ruimte controleren. Doordat je de spot kan kantelen kunt u ook specifieke onderdelen in de ruimte uitlichten. Denk bijvoorbeeld aan je keukenblad of een kunstwerk aan de muur. Een extra bonus is dat de Aurora niet moeilijk te installeren is. Bij aankoop ontvang je direct een LED spot van Philips in de kleurtemperatuur die u wenst te hebben.
Deze spot wordt plug & play geleverd en bestaat uit:
- 1 x Losse Led spot 5 watt met een lichtkleur naar keuze
- 1 x Luxe design led armatuur kleur mat wit
- 1 x GU10 fitting voor de directe aansluiting op de 230V
| Spanning/Voltage | 220 – 240V |
|---|---|
| Zaagmaat | Ø70 – 75 mm |
| Diameter | Ø85 mm |
| Hoogte | 70 MM |
| Garantie | 2 Jaar |
| Keurmerken | CE, ROHS & FCC |
| Energie label | E |
| Behuizing materiaal | Aluminium |
| CRI | >80 |
| Lichthoek | 36° |
| Lumen | 390 LM |
| Bescherming | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Aantal branduren | 15.000 |
| Vermogen in Watt | 5W |
| Kelvin waarde | Warm Wit – Neutraal – Koud Wit |
| Licht kleur | 2700K – 4000K – 6000K |












