LED Spots Philips – Carme
De LED spot Carme is energiezuinig en gaat een stuk langer mee dan een gewone gloeilamp. Wanneer u overstapt naar geïntegreerde LED inbouwverlichting, hoeft u zich jarenlang niet meer zorgen te maken over het vervangen van uw gloeilampen. Geïntegreerde armaturen voor de led-verlichting zitten ingebouwd bij de LED spot Carme. Het zit dus allemaal in één eenheid. Deze armaturen sluiten direct aan op de hoofdlijnen. Omdat LED’s compacter en veelzijdiger zijn dan ooit, zijn de ontwerp opties voor armaturen eindeloos. De LED spot Carme is voorzien van een hoogwaardige afwerking van geborsteld Aluminium. Dit materiaal zal er niet alleen luxe uitzien op uw plafond, maar trekt ook heel subtiel de aandacht naar de mooie verlichting. Bij uw bestelling van deze led spotjes kunt u rekenen op een product die al voorzien is van een led spot van Philips, een luxe GU10 armatuur en een aansluiting op uw eigen lichtnetwerk. De led spot heeft een diepte van 70 mm, zodat hij bruikbaar is voor vrijwel ieder soort plafond en in iedere ruimte.
Deze led spot wordt plug & play geleverd en bestaat uit:
- 1 x Led spot Philips 3 of 4 watt met een lichtkleur naar keuze
- 1 x Luxe design led armatuur kleur geborsteld aluminium
- 1 x GU10 fitting voor de directe aansluiting op de 230V
Technische gegevens:
| Zaagmaat | Ø70 – 75 mm |
|---|---|
| Diameter | Ø85 mm |
| Hoogte | 70 MM |
| Garantie | 2 Jaar |
| Keurmerken | CE, ROHS & FCC |
| Energie label | F |
| Behuizing materiaal | Aluminium |
| CRI | >80 |
| Lichthoek | 36° |
| Lumen | 230 – 345 LM |
| Bescherming | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Aantal branduren | 15.000 |
| Vermogen in Watt | 3 – 4 W |
| Kelvin waarde | 2700K – 3000K – 4000K – 2200K/3000K |
| Licht kleur | Warm Wit – Helder Wit – Dim to Warm |
| Wattage | 3 watt, 4 watt |
| Kleur temperatuur | 2700K ( Extra warm ), 3000K ( Warm wit ), 4000K ( Neutraal wit ), Dimtone |













