Mini Spots – Calisto
Zoals de naam al aangeeft, is de Inbouwspot mini Calisto één van de kleinere led spots binnen ons assortiment. Maar ondanks het compacte formaat kan deze spot alsnog een hoop voor je betekenen. De ronde vorm en de neutraal witte kleur verheven dit tot een universeel toepasbare spot. De wattage is 1 watt, waardoor deze mini spots vooral geschikt is als decoratieve verlichting.
Dit is een plug en play spot, waarbij de spanveren het monteren gemakkelijk maken. Met een kleurtemperatuur van 4.000 K produceert deze mini spots een neutraal wit licht. Door de inbouwdiepte van 25 mm en de minimale kans op oververhitting, is er geen plek in huis waar je deze spot niet kunt plaatsen.
Installatie informatie:
- zaagmaat : 45MM
- Inbouwdiepte: 16 mm ( Driver L x B x H : 5CM x 3CM x 2CM )
- Doorsnee van de spot: 53MM
Technische specificaties
| Fitting: | Met driver |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kleur: | Aluminium |
| Geschikt voor: | Binnen |
| IP-waarde: | IP20 |
| Ingangsspanning: | 230V AC |
| Wattage: | 1 Watt |
| Vervangend wattage: | 10 Watt |
| Lichtstroom: | 80 Lumen |
| Lichtkleur: | Neutraal wit |
| Kleurtemperatuur: | 4000K |
| Stralingshoek: | 60° |
| Dimbaar: | Nee |
| Kantelbaar: | Ja |
| Energielabel: | A+ |
| Branduren: | 15.000 uur |
| Schakelcycli: | 50.000 cycli |
| Buitendiameter: | Ø53 mm |
| Zaagmaat diameter: | Ø45 mm |
| Inbouwdiepte: | 16 mm( Driver L x B x H : 5CM x 3CM x 2CM ) |
| Keurmerk: | CE, EMC, ROHS |
| Garantie: | 2 jaar |








