LED armatuur op hoogte
Wens je een ruimte met zeer hoge plafonds te verlichten? Om geen lichtopbrengst te verliezen heb je TL Led buis nodig die hier speciaal geschikt voor zijn. Dit led armatuur inclusief Extreme High Lumen LED buizen is een product dat aansluit bij deze wensen. Met deze armaturen verlicht u ruimtes tot wel 10 meter hoog.
De voordelen op rij
Een sterk voordeel van LED verlichting is het kostenbesparende karakter van deze verlichtingsvorm. Zo is LED energiezuinig en kun je dankzij de lange levensduur ook op onderhouds- en vervangingskosten besparen. Omdat ze als draagconstructie gemonteerd kunnen worden zijn specifiek LED TL armaturen bijzonder geschikt voor het krachtig verlichten van erg grote ruimtes. Doordat dit product ook nog eens koppelbaar is , kun je meerdere led armaturen met elkaar verbinden.
Technische specificatie:
| Spanning/Voltage | 220 – 240V |
|---|---|
| Garantie | 5 Jaar |
| Keurmerken | CE, ROHS & FCC |
| Energie label | A+ |
| Behuizing materiaal | Aluminium – Kunststof |
| CRI | >80 |
| Lichthoek | 180° |
| Lumen | 6400 LM |
| Bescherming | IP20 |
| Aantal branduren | 50.000 |
| Vermogen in Watt | 40W |
| Kelvin waarde | 3000K – 4000K – 5000K – 6000K |
| Licht kleur | Warm – Helder Wit – Koud Wit |
| Kleur temperatuur | 3000K ( Warm wit ), 4000K ( Neutraal wit ), 5000K ( Dag licht wit ), 6000K ( Koud wit ) |




