3-Fase Railverlichting zwart 10 watt – zwart
Overweeg je om een 3-Fase railspot te kopen? Op dit model van Blinq88 krijg je – anders dan bij de meeste modellen van Blinq88 – maar liefst vijf jaar garantie. 3-Fase railverlichting zwart wordt steeds populairder. Niet alleen in winkels, maar ook in huiskamers zie je steeds vaker 3-Fase railverlichting. Dat zal je waarschijnlijk niet verbazen, want er zijn veel voordelen verbonden aan 3-Fase railverlichting zwart. Je kunt de ene lamp uitzetten en de andere aan. Of je dimt de ene lamp terwijl de andere nog volledig aan staat. Met 3-Fase railverlichting zwart kun je producten uitlichten in een showroom, of bepaalde aspecten van het interieur benadrukken in een woonkamer. Steeds meer mensen kiezen dan ook voor 3-Fase railsysteemverlichting.
Twijfel niet langer
Er is geen enkele reden om nog langer te twijfelen. Je kunt dit product van Blinq88 met een gerust hart kopen. Als er onverwachts toch iets mis gaat, kun je altijd nog gebruik maken van de garantietermijn van vijf jaar. Wat wil je nog meer?
✅ 95 lumen per watt
✅ IP22
✅ CRI>80
✅ 5 jaar garantie
Technische Specificaties
| Wattage | 10 Watt |
|---|---|
| Lumen Efficiëntie | 95lm/W |
| Lichtopbrengst | 870 Lumen |
| Lichtkleur | 3000K, 4000K |
| CRI | >80Ra |
| Gradenbundel | 40° |
| Voltage | 220-240V(AC) |
| Hertz | 50/60 Hz |
| IP-Waarde | IP20 |
| IK-Waarde | 03 |
| Energie Label | F |
Afmetingen
| Hoogte (mm) | 140 |
|---|---|
| Doorsnede (mm) | Ø70 |
Driver Specificaties
| Dimbaar | Nee |
|---|---|
| Output Voltage | 62-80V(DC) |
| Output Ampère | 130mA |
| Power Factor | >0.9 |
Garantie bepaling
| Garantie | 5 jaar |
|---|---|
| Levensduur | 50.000 uur |
| Bedrijfstemperatuur | ‘-20°C t/m +40°C |





