Led Inbouwpots Laom | Vierkant | Dimbaar
De Led inbouwpots zwart Laom zijn zeer compacte spots met een inbouwdiepte van 29 mm, waardoor het op diverse plekken in en rondom je woning geplaatst kan worden. Door zijn stijlvolle zwarte look past deze zwarte inbouwspot bij uiteenlopende interieur stijlen. Tevens wordt een dimbare driver meegeleverd, zodat je geheel zelf kunt bepalen wat de lichtintensiteit zal zijn. Hierdoor kun je met een led dimmer zelf spelen met de sfeer die je in een ruimte wilt creëren. Maar uiteraard kan de inbouwspot led ook worden geplaatst op een aan en uitschakelaar.
Hoogwaardige en instelbare LED verlichting met de Loam Inbouwspot
Het meest natuurlijke led licht, instelbaar in drie verschillende lichtkleuren en twee wattage standen. Hiermee creëer je voor iedere ruimte de perfecte sfeer.
Met 400 lumen is deze led inbouwspot voor in de badkamer geschikt voor in de douchezone. De bij de wastafel en spiegel is een led inbouwspot met 600 lumen beter.
- Eenvoudig schakelen tussen 3 lichtkleuren met de CCT-Switch: sfeervol (2700K), neutraal warm (3000K) of helder wit (4000K).
- Hoogwaardige kleurweergave (CRI > 90Ra) voor natuurlijk en levensechte kleuren. Perfect voor in de badkamer.
- Lichtopbrengst van 400 lumen: ideaal voor zachte basisverlichting, zoals in een douchezone, zithoek of gang. Voor werkplekken zoals een wastafel of aanrecht kies
- Instelbaar vermogen met de wattage-switch: kies 4 watt voor zachte verlichting of 6 watt voor extra lichtopbrengst.
Led inbouwspot Vierkant | Eyecatcher
Met zijn zwarte kleur en strakke vormgeving past de Led Inbouwspots zwart Loam perfect bij verschillende interieurstijlen, of het nu modern, industrieel of minimalistisch is. De spot kan een subtiele eyecatcher zijn in jouw interieur en een harmonieus geheel vormen met andere decoratieve elementen.
Kies voor de vierkante Led Inbouwspots zwart , 6 watt vermogen, dimbaarheid en zwarte afwerking om een sfeervolle en energiezuinige verlichting te creëren in elke gewenste ruimte.
| Wattage | 6 Watt |
|---|---|
| Lumen Efficiëntie | 83lm/W |
| Lichtopbrengst | 500 Lumen |
| Vervangt | 50watt |
| Lichtkleur | 2700K | 3000K | 4000K | CCT Switch |
| CRI | >95Ra |
| CRI, R9 | – |
| Gradenbundel | 60° |
| Voltage | 220-240V(AC) |
| Hertz | 50/60 Hz |
| IP-Waarde | IP65 |
| Dimbaar | Ja | Maar kan ook gewoon op de aan en uitschakelaar |
| Afmeting driver | 10,5CM x 4,5CM x 2,5CM |
Afmetingen
| Zaagmaat | Ø75 t/m 80mm |
|---|---|
| Lengte (mm) | 85 |
| Breedte (mm) | 85 |
| Hoogte (mm) | 29 |
| Doorsnede (mm) | Ø85 |










