LED Spot – Sinope – Dimbaar – Philips – Mat Wit
De LED spot Sinope is een ideale, minimalistische oplossing voor uw plafond. De armatuur die is afgewerkt met een mat witte omhelzing en een zilveren ring die wegsmelt in uw plafond. Wanneer u de optimale lichtintensiteit wenst te hebben, is een zilveren rand een ideale oplossing. Het weerkaatst namelijk het licht naar beneden en doordat de led spots dimbaar zijn heeft u altijd de mogelijkheid om de intensiteit te verlagen met een led dimmer. De led spot Sinope wordt geleverd met een Philips LED lamp in de gewenste kleurtemperatuur. De inbouwdiepte van de spot is maar 70 mm, zodat het een perfecte oplossing is voor ieder type plafond. Ondanks dat u wellicht bang bent om koele tinten te gebruiken, zijn deze nog steeds een kracht in de industrie. Koelere tinten zijn namelijk ideaal voor het stimuleren van alertheid, terwijl een warmere gloed goed is voor het stimuleren van rust. Door te kiezen voor LED bespaart u niet alleen een hele hoop geld, maar draagt u ook bij aan een beter milieu.
Deze led spot wordt plug & play geleverd en bestaat uit:
- 1 x Led spot Philips 3 of 4 watt met een lichtkleur naar keuze
- 1 x Luxe design led armatuur kleur mat wit
- 1 x GU10 fitting voor de directe aansluiting op de 230V
| Spanning/Voltage | 220 – 240V |
|---|---|
| Zaagmaat | Ø69 – 75 mm |
| Diameter | Ø85 mm |
| Hoogte | 70 MM |
| Garantie | 2 Jaar |
| Keurmerken | CE, ROHS & FCC |
| Energie label | F |
| Behuizing materiaal | Aluminium |
| CRI | >80 |
| Lichthoek | 36° |
| Lumen | 230 – 345 LM |
| Bescherming | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Aantal branduren | 15.000 |
| Vermogen in Watt | 3 – 4 W |
| Kelvin waarde | 2700K – 3000K – 4000K – 2200K/3000K |
| Licht kleur | Warm Wit – Helder Wit – Dim to Warm |
| Wattage | 3 watt, 4 watt |
| Kleur temperatuur | 2700K ( Extra warm ), 3000K ( Warm wit ), 4000K ( Neutraal wit ), Dimtone |









