LED armaturen op 10 meter hoogte | Professionele led verlichting
Wens je een ruimte met zeer hoge plafonds te verlichten? Om geen lichtopbrengst te verliezen heb je LED TL nodig die hier speciaal geschikt voor zijn. De IP65 armatuur inclusief Extreme High Lumen LED TL buizen is een product dat aansluit bij deze wensen. Met deze Led armaturen verlicht je ruimtes tot wel 8 meter hoog.
IP65 | Waterdicht en stofbestendig
De IP65 led armaturen van Blinq88 met Extreme High Lumen buizen hebben een lengte van 120 cm, een wattage van 40 watt en een lumenwaarde van 6400. Het armatuur is vervaardigd uit Polycarbonaat en voorzien van transparante kap. De kap is slagvast en stof- en waterbestendig. Dit maakt dit product erg geschikt voor ruimtes waar veel vocht of stof voorkomt zoals parkeergarages, stallen, werkplaatsen en cleaning rooms.
Vele voordelen : de voordelen op rij
Een sterk voordeel van LED verlichting is het kostenbesparende karakter van deze verlichtingsvorm. Zo is LED energiezuinig en kunt u dankzij de lange levensduur ook op onderhouds- en vervangingskosten besparen. Omdat ze als draagconstructie gemonteerd kunnen worden zijn specifiek LED TL armaturen bijzonder geschikt voor het krachtig verlichten van erg grote ruimtes.
| Spanning/Voltage | 220 – 240V |
|---|---|
| Hoogte | Afmetingen:1260x96x83 |
| Garantie | 5 Jaar |
| Keurmerken | CE, ROHS & FCC |
| Energie label | E |
| Behuizing materiaal | Aluminium – Kunststof |
| CRI | >80 |
| Lichthoek | 160° |
| Lumen | 5600 LM |
| Bescherming | IP65 |
| Aantal branduren | 50.000 |
| Vermogen in Watt | 40W |
| Kelvin waarde | 6000K |
| Licht kleur | Koud Wit |






