Inbouwspots Led Dannie | Hoge kwaliteit | Koper kleur
Iedereen heeft zo zijn eigen voorkeuren wanneer erover na wordt gedacht om de Led Inbouwspot Dannie aan te schaffen. Gelukkig vind je binnen onze webshop alles wat je nodig hebt om de juiste keuze te maken. Zo kan er gevarieerd worden qua wattage en kleurtemperatuur. De dim to warm Inbouwspots led hebben vele voordelen! ze hebben een lange levensduur en de dimbare functie wat zorgt voor sfeervol licht in huis! de lichtkleur is dimbaar van helder warm wit licht 3000K tot sfeervol Flame kaarslicht 2000K.
Ook de hoogwaardige afwerking van de Inbouwspot Dannie valt op hierdoor past het perfect bij menig interieur. Bovendien is dit een IP44 spatwaterdichte spot, dus ook een plek zoals de badkamer is een optie voor dergelijke plafondspots. Deze warme witte lichtkleur misstaat nergens. Tot slot kun je dit licht dimmen naar jouw wensen.
Inhoud van de inbouwspots led Dannie :
Deze Led inbouwspot dimbaar wordt plug & play geleverd en bestaat uit:
- Dimbare driver voor de directe aansluiting op de 230V
- Led Inbouwspot 5 watt dimbaar
- Led driver heeft een afmeting van 9CM x 3,8CM x 2,5CM ( onder de plafondplaat heb je dus iets meer ruimte nodig )
| Spanning/Voltage | 220 – 240V |
|---|---|
| Zaagmaat | 69MM,70MM,71MM,72MM,73MM,74MM,75MM |
| Diameter | Ø82 mm |
| Hoogte | 26 MM |
| Garantie | 5 Jaar |
| Keurmerken | CE |
| Energie label | D |
| Behuizing materiaal | Aluminium |
| CRI | >95 |
| Lichthoek | 36° |
| Lumen | 420 LM |
| Bescherming | IP44 |
| Dimbaar | Ja | Maar kan ook gewoon op de aan en uitschakelaar |
| Aantal branduren | 50.000 |
| Vermogen in Watt | 5W |
| Kelvin waarde | 3000K – 2000K – Dim to warm |
| Licht kleur | Warm Wit |










