Led spot Ceres – Vierkant – Dimbaar – Luxe Design – Mat wit
Of je nu een kamer een make-over wilt geven met spotjes of u de bestaande lampen vervangt, led spots Ceres bieden veel voordelen ten opzichte van andere spotlampen. De Led spotjes Ceres zijn herkenbaar aan zijn vierkante armatuur in een mat witte kleur. Door gebruik te maken van LED verlichting verbruikt je ongeveer 85% minder energie dan met gloeilampen en 30% minder energie dan met spaarlampen.
Multifunctioneel
In de spots Ceres past een 5 Watt LED lamp. De lampen zijn volledig dimbaar en flikkeren niet, zodat je ten alle tijden de intensiteit van het licht kan controleren. Het licht van de LED is erg aangenaam. Ze zijn namelijk verkrijgbaar in allerlei kleurtinten, zodat ze op verschillende manieren kunnen worden gebruikt om een kamer echt op te waarderen. Het armatuur en het kleine formaat van de Ceres beschermt ook tegen stof, kinderen en ongelukken, dus het is ook een veiligere verlichting optie dan hanglampen.
Deze spot worden plug & play geleverd en bestaat uit:
- 1 x Led GU10 spot 5 watt met een lichtkleur naar keuze
- 1 x Luxe design GU10 armatuur kleur mat wit
- 1 x GU10 fitting voor de directe aansluiting op de 230V
| Spanning/Voltage | 220 – 240V |
|---|---|
| Zaagmaat | Ø80 – 85 mm |
| Diameter | Ø92 mm |
| Hoogte | 70 MM |
| Garantie | 2 Jaar |
| Keurmerken | CE, ROHS & FCC |
| Energie label | E |
| Behuizing materiaal | Aluminium |
| CRI | >80 |
| Lichthoek | 36° |
| Lumen | 390 LM |
| Bescherming | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Aantal branduren | 15.000 |
| Vermogen in Watt | 5 W |
| Kelvin waarde | 2700K – 4000K – 6000K |
| Licht kleur | Warm Wit – Neutraal – Koud Wit |
| Kleur temperatuur | 2700K ( Extra warm ), 3000K ( Warm wit ), 4000K ( Neutraal wit ), 6000K ( Koud wit ) |













