Aanpasbare kleurtemperaturen voor elke sfeer
De LED Downlight is uitgerust met een Tri Color functie, waarmee je kunt kiezen tussen verschillende kleurtemperaturen. Of je nu een warme en gezellige sfeer wilt creëren in je woonkamer, een neutrale en heldere verlichting nodig hebt voor je kantoor, of een koel wit licht wilt voor een winkelruimte, met de LED Downlight kun je eenvoudig de gewenste sfeer creëren.
Krachtig en energiezuinig
Met een vermogen van 20 Watt biedt de LED Downlight een krachtige en heldere verlichting die elke ruimte transformeert. Deze energiezuinige lamp zorgt niet alleen voor een optimale verlichting, maar bespaart ook op energiekosten. Met de LED Downlight geniet je van helder licht zonder dat je je zorgen hoeft te maken over hoge energierekeningen.
Wil je de downlight dimmen? bestel hier je dimbare led driver.
| Gewicht | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimension (mm) | Ø195-227 x Ø232 x 112.8 |
| Wattage | 20W |
| Voltage | 220-240V(AC) |
| Hertz | 50/60Hz |
| CRI | >80Ra |
| IP rating | IP20 |
| Power Factor | >0.9 |
| Gradenbundel | 60° |
| Keurmerken | CE, RoHS |
| Energie Label | A+ |
| Driver | Ledtu |
| Led chips | – |
| Luminous Efficancy | 88lm/W |
| Luminous Flux | 3000K-1640LM – 4000K-1760LM – 6000K-1760LM |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 48.000 uur |
| Material | Aluminium |
| Quantity in box | 10 stuks |
| Warranty | 5 jaar |







