Philips LED Spots – Carme – dimbaar
Of u nu op zoek bent naar taakverlichting, decoratieve verlichting of verlichting voor in uw badkamer, de Philips LED spots Carme kan het doen. Deze Philips spot is erg gemakkelijk in gebruik en biedt u de mogelijkheid om zelf de kleurtemperatuur van uw lichten te kiezen. De Philips LED spots is omhuld met een mat witte rand. Deze rand zal perfect blenden met uw plafond, zodat alle aandacht naar de juiste plek gaat. Wanneer u deze inbouwspot besteld, kunt u rekenen op een inbouwspot die geleverd wordt met een led spot van Philips van 3 of 4 watt, een kwalitatieve mat witte armatuur en een GU10 fitting die zorgt voor de aansluiting op 230V. U heeft zelf de keuze wat voor lichttemperatuur u uitkiest voor uw Philips led spot bij deze bestelling. Twijfelt u nog over de overstap naar led spots? Vergeet dan niet dat deze led spotjes een stuk duurzamer in gebruik zijn dan alle andere lampen op de markt. Dit geeft niet alleen een goede impact op het milieu, maar ook een bezuiniging voor uw portemonnee.
Deze led spot wordt plug & play geleverd en bestaat uit:
- 1 x Led spots Philips 3 of 4 watt met een lichtkleur naar keuze
- 1 x Luxe design led armatuur kleur mat wit
- 1 x GU10 fitting voor de directe aansluiting op de 230V
Technische gegevens:
| Spanning/Voltage | 220 – 240V |
|---|---|
| Zaagmaat | Ø70 – 75 mm |
| Diameter | Ø85 mm |
| Hoogte | 70 MM |
| Garantie | 2 Jaar |
| Keurmerken | CE, ROHS & FCC |
| Energie label | F |
| Behuizing materiaal | Aluminium |
| CRI | >80 |
| Lichthoek | 36° |
| Lumen | 230 – 345 LM |
| Bescherming | IP20 |
| Dimbaar | Ja |
| Aantal branduren | 15.000 |
| Vermogen in Watt | 3 – 4 W |
| Kelvin waarde | 2700K – 3000K – 4000K – 2200K/3000K |
| Licht kleur | Warm Wit – Helder Wit – Dim to Warm |
| Wattage | 3 watt, 4 watt |
| Kleur temperatuur | 2700K ( Extra warm ), 3000K ( Warm wit ), 4000K ( Neutraal wit ), Dimtone |














