GU10 LED Spot met sensor Zesa – 7 Watt – Dimbaar – 3000K – Microwave Sensor
Met deze LED GU10 spot met daglicht/schemersensor springt het licht automatisch aan wanneer er beweging wordt gedetecteerd wanneer het begint met schemeren. De sensor spot met daglichtsensor heeft een ruim bereik waardoor iedere beweging binnen een bereik van 7 meter en 100° wordt waargenomen. De spot gaat na 35 seconden automatisch weer uit.
Deze LED-spot, voorzien van een geavanceerde microwave sensor, doet meer dan alleen warm wit licht bieden. Hij gaat aan wanneer nodig, dankzij de ingebouwde bewegingssensor. Niet alleen goed voor je energierekening, maar ook een extra laag van beveiliging. De sensor reageert op subtiele bewegingen en stemt de verlichting af op wat jij nodig hebt.
En dan hebben we het nog niet gehad over de dimbare functionaliteit van de GU10 LED Spot met sensor Zesa. Pas de lichtintensiteit aan zoals jij wilt, of je nu een knusse sfeer wilt creëren of extra helderheid nodig hebt voor specifieke taken. Met deze dimbare functie maak je de verlichting perfect passend bij jouw behoeften en voorkeuren.
Technische Informatie
| Wattage | 7 Watt |
|---|---|
| Voltage | 220-240V |
| Fitting | GU10 |
| Dimbaar | Ja |
| Lumen Watt Verhouding (Lm/W) | 103 lm/W |
| Lichtopbrengst | 721 Lumen |
| Kelvin | 2700K, 3000K, 4000K |
| CRI | >80Ra |
| Gradenbundel | 90° |
| Hertz | 50/60 Hz |











