Creëer de perfecte sfeer met de LED Downlighter – TriColor, 10 Watt
Wil je jouw ruimte transformeren met de juiste verlichting? Ontdek de veelzijdige LED Downlighter. Met zijn TriColor-functie, krachtige vermogen van 10 Watt en dimbare eigenschappen, biedt deze een scala aan mogelijkheden om de gewenste sfeer te creëren.
Verrijk jouw ruimte met kleurvariatie
De LED Downlighter is uitgerust met een TriColor-functie, waarmee je kunt genieten van diverse kleurtemperaturen. Of je nu een warme en gezellige sfeer wilt creëren of juist een heldere en frisse ambiance verkiest, de verlichting biedt de flexibiliteit om aan jouw wensen te voldoen. Pas de verlichting aan op basis van de gewenste stemming of activiteit.
Eenvoudige installatie
De LED Downlighter zwart is ontworpen voor een eenvoudige installatie in jouw plafond. Met een zaagmaat van 92 mm past deze in verschillende plafondopeningen.
Technische gegevens
| Gewicht | 0.225 kg |
|---|---|
| Dimension (mm) | Ø92-108 x Ø113 x 68.5 |
| Wattage | 10W |
| Voltage | 220-240V(AC) |
| Hertz | 50/60Hz |
| CRI | >80Ra |
| IP rating | IP20 |
| Power Factor | >0.9 |
| Gradenbundel | 60° |
| Keurmerken | CE, RoHS |
| Energie Label | A+ |
| Driver | Ledtu |
| Led chips | – |
| Luminous Efficancy | 96lm/W |
| Dimbaar | Nee |
| Levensduur | 48.000 uur |
| Material | Aluminium |
| Quantity in box | 40 stuks |
| Warranty | 5 jaar |










