LED Downlight Kerber – TriColor – 16 Watt – Geschikt voor Gaten van 130-140 mm – Wit
Verrijk je ruimte met het heldere en aanpasbare licht van de LED Downlight Kerber. Deze krachtige inbouwspot combineert functionaliteit met moderne technologie en biedt een scala aan voordelen:
Drie Kleurtemperaturen in één:
Deze downlight is uitgerust met TriColor-technologie, waardoor je kunt schakelen tussen drie verschillende kleurtemperaturen – warm wit, neutraal wit en koel wit. Pas de verlichting aan op basis van de sfeer die je wilt creëren.
Wil je deze Led Downlight dimmen/ bestel hier de dimbare led driver.
Technische Specificaties
| Wattage | 16 Watt |
|---|---|
| Lumen Efficiëntie | 80lm/W |
| Lichtopbrengst | 1280 Lumen |
| Vervangt | 160watt |
| Lichtkleur | 3000K, 4000K, 5000K |
| CRI | >90Ra |
| CRI, R9 | – |
| Gradenbundel | 60° |
| Voltage | 220-240V(AC) |
| Hertz | 50/60 Hz |
| IP-Waarde | IP22 |
| IK-Waarde | 06 |
| Energie Label |
Afmetingen
| Zaagmaat | Ø130-140 |
|---|---|
| Lengte (mm) | 145 |
| Breedte (mm) | 145 |
| Hoogte (mm) | 57 |
| Doorsnede (mm) | Ø145 |
Driver Specificaties
| Dimbaar | Nee |
|---|---|
| Power Factor | >0.80 |











