Wandlampen zwart – Dimbaar – 2 x 3 Watt – tweezijdig oplichtend – IP65
Als je op zoek bent naar een veelzijdige wandlamp, is deze Led wandlamp misschien iets voor jou. Ten eerste zijn de looks stijlvol, maar universeel genoeg dat ze niet misstaan bij de meeste soorten toepassingen. Daarnaast heb je de keuze qua locatie. Natuurlijk kun je kiezen voor de woonkamer of keuken. Maar ook vochtige plekken zoals de badkamer buiten behoren tot de mogelijkheden. Deze led spot is namelijk waterdicht.
Ondanks een vermogen van 6 watt, wordt er niet ingeboet op het gebied van lichtintensiteit. Door de meegeleverde ingebouwde dimbare driver kun je met een led dimmer de lichtintensiteit zelf instellen naar wens. Deze wandlampen zwart heeft een verstelbare lichtbundel voor een prachtig effect.
Technische Specificaties
| Accu | – |
|---|---|
| Fitting | – |
| Wattage | 6 Watt |
| Lumen Watt Verhouding (Lm/W) | 90lm/W |
| Lichtopbrengst | 520 Lumen |
| Kelvin | 2700 – 3000K | Warm white |
| UGR | – |
| CRI | >85Ra |
| Gradenbundel | 120° |
| Voltage | 220-240V(AC) |
| Hertz | 50/60 Hz |
| Power Factor | >0.90 |
| Led chips | Epistar |
| Driver | – |
| Dimbaar | Ja |
| Ampère | 250mA |
| Input voltage | 220-240V(AC) |
| Output Voltage | 18V(DC) |









